Novissimo Apartamento No Centro De Foz - Perto De Tudo
Novissimo Apartamento No Centro De Foz - Perto De Tudo Foz do Iguaçu biedt accommodatie op een eersteklas locatie binnen 5 minuten te voet van Rafain Chopp.
Dit 8-kamerappartement, gelegen op slechts 10 minuten lopen van de bushalte to Argentina, biedt gemakkelijk toegang tot het Iguaçu Nationaal Park, op 4 km verderop. Gasten zullen de Avenida Jorge Schimmelpfeng op een steenworp afstand van dit appartement vinden. U kunt ook de Omar Ibn Al-Chattab-moskee bereiken, op 10 rijminuten verderop.
Voor extra comfort zijn een wasmachine te vinden bij deze accommodatie. Bovendien vindt u een haardroger en handdoeken in de badkamer.
Novissimo Apartamento No Centro De Foz - Perto De Tudo biedt voorzieningen voor het zelf koken, zoals een complete keuken, en een eetgedeelte voor het gemak van de gasten.
- Locale bezienswaardigheiden
- Cataratas JL Shopping Mall1,5 km
- Omar Ibn Al-Khattab Mosque2,6 km
- Foz do Iguaçu City Hospital2,7 km
- Brazilian Customs Office4 km
- Monjolo Park2,7 km
- Friendship Bridge4,2 km
- Mercosul Shopping Mall650 m
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Lift
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Novissimo Apartamento No Centro De Foz - Perto De Tudo.
De Avenida Jorge Schimmelpfeng en Rafain Chopp behoren tot de bezienswaardigheden in de buurt van Novissimo Apartamento No Centro De Foz - Perto De Tudo. - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Novissimo Apartamento No Centro De Foz - Perto De Tudo in het stadscentrum te komen?
Het duurt 10 minuten lopen om van Novissimo Apartamento No Centro De Foz - Perto De Tudo naar het stadscentrum te komen. - ❓
Hoeveel kost het om Novissimo Apartamento No Centro De Foz - Perto De Tudo te boeken?
De prijs van het boeken van Novissimo Apartamento No Centro De Foz - Perto De Tudo is $32.